Dr. Fülöp-Horváth Kitti vagyok, csecsemő- és gyermekgyógyász szakorvos, 2 fiúgyermek édesanyja.
Munkám során az egyik fontos célomnak tartom, hogy barátságos környezetet teremtve, a gyerekek félelem nélkül, bizalommal fordulhassanak hozzám, illetve a szülők minden kérdésükre kielégítő, őszinte és érthető választ kaphassanak.
Tanulmányok
csecsemő- és gyermekgyógyászat szakvizsga(2020)
Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar(2014)