Munkámat nyugodtan, pontosan és gyorsan végzem, és igyekszem vidám, közvetlen, baráti környezetet biztosítani, a feszültséget beszélgetéssel és humorral oldani.
Hiszem, hogy a gyógyulás csapatmunka, melyben a betegnek és az egészségügyi team-nek egyformán fontos szerepe van. Ezért a megfelelő kölcsönös tájékozódás, megbeszélés után meghozott közös orvos- beteg döntés, és egyénre szabott kezelés lehet csak eredményes. Erre mindig elegendő időt kell fordítani.
Tanulmányok
Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar(2009)
Munkatapasztalat
Kezdetben egyetemi központi gyakornokként, később a Pest Megyei Flór Ferenc Kórházban folytattam szakképzésemet. Gyakorlataim során megfordultam a Péterfy Kórházban, a Baleseti Központban, az Uzsoki Kórházban és az I.sz. Sebészeti Klinikán is.